خانه > اخبار > اخبار شهر کارچان > صورتجلسه بازدید معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی از شهر کارچان در اردیبهشت ۱۳۹۵

صورتجلسه بازدید معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی از شهر کارچان در اردیبهشت ۱۳۹۵

بسمه تعالی
صورتجلسه
در تاریخ ۱۱/۲/۹۵ با عنایت به بازدید میدانی جناب آقای مهندس فیلی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی و جناب آقای قربانی مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراها، مسائل و مشکلات شهرداری با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کارچان مورد بررسی و بازدید قرار گرفت و معاون محترم هماهنگی امور عمرانی جناب آقای مهندس فیلی از روند پیشرفت و توسعه شهر در این مدت کوتاه ابراز رضایت مندی نمودند و جهت رفع مشکلات، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:
۱-در رابطه با حریم بزرگراه مقرر گردید شهرداری و شورای اسلامی شهر زمینه آزادسازی حریم ۳۸ متر را بصورت عملی فراهم و احداث باند کندرو در حریم ۳۸ متر پیش بینی و حدفاصل باند کندرو تا باند آسفالت بزرگراه توسط شهرداری بصورت فضای سبز احداث گردد.
۲-مقرر گردید با توجه به بازدید میدانی از پروژه احداث مجموعه ورزشی ، شهرداری کارچان نسبت به زیرسازی معبر اقدام و آسفالت معبر منتهی به ورزشگاه توسط اداره کل راه و شهرسازی استان انجام پذیرد.
۳-مقرر گردید اداره راه و شهرسازی نسبت به آسفالت شانه خاکی ضلع جنوبی بزرگراه و اصلاح و تعریض پل های مسیر مذکور به جهت پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی اقدام لازم معمول نماید.
۴-مقرر گردید از طریق اداره کل نوسازی نسبت به رفع معایب سالن ورزشی آموزش و پرورش اقدام و سالن یادشده در اختیار ورزشکاران شهر کارچان قرار گیرد.
۵-مقرر گردید در رابطه با واگذاری یک دستگاه لودر ستاد حوادث که در اختیار شهرداری اراک می باشد با توجه به صورتجلسات تنظیمی ، در اختیار شهرداری کارچان قرار گیرد، و معاونت عمرانی زمینه واگذاری لودر مذکور با استفاده از ترک تشریفات و با قیمت کارشناسی به شهرداری کارچان را فراهم نماید.
۶-مقرر گردید جناب اقای مهندس فیلی معاونت محترم امور عمرانی دستور لازم در خصوص تخصیص صددرصدی اعتبارات عمرانی شهرداری کارچان را مبذول نمایند.
۷-مقرر گردید باتوجه به اینکه شهرداری کارچان فاقد ساختمان آتش نشانی می باشد و ساختمان فوق توسط شهرداری در دست احداث و در حال حاضر در مرحله اسکلت فلزی و به علت عدم تأمین اعتبار پروژه یکسال متوقف می باشد از طرق مختلف نسبت به پیش بینی اعتبار از طریق معاونت محترم امور عمرانی مساعدت لازم معمول گردد.
۸-مقرر گردید در رابطه با واگذاری زمین کشتارگاه به شهرداری جهت انتقال دامهای موجود در شهر به خارج از محدوده قانونی توسط مدیر کل محترم دفتر امور شهری پیگیری و هماهنگی لازم جهت برگزاری جلسه با حضور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی و امور اراضی در دفتر معاونت عمرانی بعمل آید.
۹-مقرر گردید در رابطه با واگذاری پارک فدک پیگیری های لازم از طریق مدیرکل محترم دفتر امور شهری صورت پذیرد و هماهنگی لازم جهت برگزاری جلسه در دفتر معاونت عمرانی بعمل آید.
۱۰-مقرر گردید جهت ایجاد اشتغال و آموزش شهروندان هماهنگی لازم جهت احداث ساختمان فنی و حرفه ای در شهر کارچان پیگیری لازم از طریق دفتر معاونت عمرانی بعمل آید.
۱۱-مقرر گردید جهت جابجایی تیرهای برق معابر مکاتبه لازم با اداره برق شهرستان اراک صورت پذیرد.